KIA PRO CEED

Sportovně laděný, třídveřový model nabízený pod označením KIA PRO CEED. Třídvéřový hatchback nesoucí v sobě prvky vozů kupé, si získá především ty, kteří touží po cenově dostupném, sportovně laděném a designově povedeném vozu. V současné době se jedná již o druhou generaci modelu Pro Ceed.  Na rozdíl od svých konkurentů, je tento  model nabízen za velmi přijatelné ceny, čímž ve své třídě v podstatě nemá konkurenci. Nová Kia pro ceed je nabízena ve velmi atraktivních barvách z nichž některé opravdu důrazně podtrhnou atraktivní, sportovní a přesto luxusní vzhled tohoto velmi zajímavého vozu.

Stejně jako je tomu i u ostatních vozů z rodiny Ceed, i Kia Pro Ceed je nabízena ve třech stupních výbavy (Classic, Komfort a Exclusive) které je možné doplnit o atraktivní výbavové pakety a příplatkové doplňky vozu. Zájemci o koupi modelu Kia pro ceed jistě ocení širokou škálu benzínových i naftových motorů. Z benzínových motorů si můžete vybrat motor 1,4 CVVT o výkonu 73 kilovat, nebo z motoru 1,6 GDI který disponuje výkonem 99 kw. Zájemci o vůz Kia pro_ceed kteří preferují dieslové motory, pak mají na výběr z nabídky agregátů 1,4 CRDI a 1,6 CRDI. Obsahově nejnižší a výkonově nejslabší motor 1,4 CRDI disponuje výkonem 63 kW, nejsilnější ,,jedna šestka“ je nabízena s výkonem 94 kW.

pro-ceed-kia-ceed

Kia pro_ceed

Sportovně laděný třídvéřový vůz Kia pro_ceed je ideální volbou pro ty, kterým vyhovuje tří dvéřová karoserie vozu a dávají přednost atraktivnímu, sportovnímu vzhledu vozu, před prostornějším a praktičtějším provedení hatchback nebo combi. Kia pro ceed na první pohled zaujme ty, pro které je vůz více než pouhým dopravním prostředkem a dokážou ocenit jeho nepřehlédnutelný design pod kterým je podepsaný šéf designového oddělení Kia, Petr Schreyer, který je jedním z nejuznávanějších designerů v automobilovém průmyslu. Dle aktuálního ceníku KIA, lze nový pro ceed koupit za cenu od 304 980 korun, nebo lze v akční nabídce využít ceny 249 980 korun, která je však podmíněna nákupem vozu na splátky při využití financování KIA. O aktuálních cenách vozu KIA pro_ceed se můžete informovat u všech autorizovaných prodejců vozů KIA.