Archiv pro rubriku: KIA NOVINKY

SPOLUPRÁCE KIA A UNICREDIT LEASING PŘINESE ZÁKAZNÍKŮM NOVÉ MOŽNOSTI VE FINANCOVÁNÍ VOZŮ KIA

UniCredit Leasing obhájil svou pozici a stal se výhradním poskytovatelem značkového financování vozů Kia na českém trhu. Pod hlavičkou Kia Finance bude nadále nabízet značkové financování koncovým spotřebitelům. V brzké době nabídne Kia prostřednictvím UniCredit Leasing nové produkty financování. „Vzájemná spolupráce s KIA MOTORS CZECH trvá již řadu let a během té doby jsme zajistili financování vozů Kia v celkové výši 1 mld. Kč ve financované hodnotě. V letošním roce se nám podařilo ve vypsaném tendru nabídnout nejlepší podmínky a stali jsme se tak exkluzivním poskytovatelem financování “, uvedl Jaroslav Jaroměřský, místopředseda představenstva a CSO UniCredit Leasing.

Celý příspěvek

Kia Soul EV – elektromobil od KIA

kia-soul-evSpolečnost Kia Motors oficiálně potvrdila, že elektrickou verzi oblíbeného modelu Soul uvede na exportních trzích v druhé polovině roku 2014 . Nová, plně elektrická Kia Soul EV s nulovými emisemi je prvním automobilem značky, který se bude prodávat mimo území Koreje. „Nová Kia Soul EV stojí v čele nového ekologického programu automobilky Kia“ Clean Mobility “ (čistá mobilita), který zavádí do denní praxe moderní technologie šetrné k životnímu prostředí. Jelikož celosvětový prodej je naplánován již v roce 2014, naši ekologicky smýšlející zákazníci budou mít možnost využívat model Kia Soul s elektrickým pohonem již v blízké budoucnosti, například i v Evropě, “ uvedl při této příležitosti Thomas Oh, výkonný viceprezident a provozní ředitel Kia Motors Corporation.

Celý příspěvek

Kia K900 – nový sedan Kia s pohonem zadních kol

kia-k900Moderní a elegantní Kia  K900 signalizuje novou éru značky Kia Vyspělá technika v kombinaci s vysokou úrovní zpracování a materiálů ohlašují vstup značky Kia do třídy velkých sedanů s pohonem zadních kol Nová vlajková loď debutuje s motorem V8 o výkonu 313 kW (426 k); verze V6 nabízí 232 kW (315 k) Velmi očekávaný sedan K900 s pohonem zadních kol byl představen novinářům z celého světa na autosalonu v Los Angeles. Zcela nová K900 nabídne zákazníkům rozsáhlou standardní výbavu, prvotřídní pohodlí, velkorysý prostor a elegantní design, čímž zcela změní vnímání a očekávání spotřebitelů v souvislosti se značkou Kia.

Celý příspěvek

Nová Kia Ceed je letos pátým nejprodávanějším vozem nižší střední třídy na

Nová Kia Ceed letos obsadila páté místo v žebříčku prodejnosti nových osobních vozů v kategorii nižšší střední třídy. Na prvním místě se v žebříčku prodejnosti drží vůz Škoda Octavia za ní na druhém místě je pak Škoda Rapid a Volkswagen Golf. Čtvrtou příčku obsadil Hyundai i30 a v těsném závěsu za ním pak nová Kia Ceed. Dle prognozy prodejců a výrobců osobních vozů, se již na tomto pořadí letos pravděpodobně nic nezmění.

Celý příspěvek

NADACE NAŠE DÍTĚ DOSTALA K NAROZENINÁM BEZPEČNÝ VŮZ OD KIA MOTORS

kia-kia-kiaNadace Naše dítě, jejímž hlavním posláním je pomoc týraným, handicapovaným, ohroženým či opuštěným dětem, oslavila již dvacet let své existence. Automobilka Kia, dlouholetý partner nadace, přichystala ke kulatému výročí stylový dárek: ředitelka projektu Zuzana Baudyšová převzala pro potřeby nadace automobil Kia Sportage. Nadace Naše dítě pomohla od svého založení v roce 1993 miliónům dětí. Za dvacet let působení se může pochlubit např. vybudováním Linky bezpečí, rozsáhlou prevencí ochrany dětí či bezplatným právním poradenstvím. „Každý rok se snažíme rozdělit ve prospěch potřebných dětí minimálně deset miliónů korun,“ říká Zuzana Baudyšová. „Jelikož jsme závislí výlučně na podpoře dárců, vítáme jakýkoli příspěvek od jednotlivců i firem. Přínos automobilky Kia je unikátní v tom, že nejen sama přispívá, ale motivuje k aktivní podpoře i ostatní včetně našich nejmenších.“

Celý příspěvek

KIA NIRO HRDINA DO MĚSTA

KIA NIRO

KIA NIRO

Hravý a přitom odvážný, masivní a přece rozpustilý. Nejnovější koncept automobilky Kia je připraven na jakékoliv výzvy, se kterými se řidič v dnešní provozu setkává a cílevědomě vzít doslova útokem městské prostředí, do kterého je určen. Studie evokuje sílu, dynamiku a emoce, pramenící z robustní a pevné karoserie, jejíž však nechybí elegance. To vše v kompaktních rozměrech av působivé kombinaci kontrastních materiálů. Záměrem značky Kia bylo vytvořit kompaktní automobil, který by uspokojil individualisty i náročných řidičů a nabídl jim zajímavé prvky, které nebývají vždy spojovány s touto kategorií vozidel. Nová studie byla navržena v Evropě s ohledem na evropský vkus a očekávání evropských řidičů. Kia Niro evokuje, jakoby do B-segmentu chtěla vnést image menších 4×4 vozidel.Gregory Guillaume, šéfdesignér frankfurtského designového centra Kia Motors u příležitosti premiéry konceptu Kia Niro uvedl: „Před deseti lety očekávali zákazníci decentní styl modelů SUV, ale čím dál tím víc sahají do B-segmentu, kde hledají charakterově výrazné modely, které vyhovují jejich individualitě. Věříme, že Kia Niro se stane jejich neohroženým hrdinou, protože jde o auto, které má výdrž vypořádat se s jakoukoli výzvou moderní městského provozu. „ Koncept Niro svou robustností vychází vstříc potřebám aktivních majitelů, kteří chtějí být stále tam, kde se něco děje. “ Niro vytváří jedinečnou atmosféru hravého auta, které je připraveno stát se součástí aktivního životního stylu , „dodal následně Guillaume.

Celý příspěvek

HODNOTA ZNAČKY KIA STOUPLA O 15 PROCENT NA 4,7 MILIARDY USD

kia-ceed.jpgSpolečnost Kia Motors Corporation zvýšila svou hodnotu značky oproti minulému roku o 15% a dosáhla tak 83. příčku v exkluzivním seznamu „100 nejlepších světových značek“, kterou včera zveřejnila společnost Interbrand, největší světová agentura pro značkové poradenství.Kia poprvé vstoupila do aktuálního seznamu „Top 100 Best Global Brands“ minulý rok, kdy se umístila na 87. místě. Od té doby se posunula o další čtyři příčky a dosáhla předpokládanou hodnotu 4,7 mld. USD. To představuje nárůst o 15% (nebo 619 milionů USD) oproti loňským odhadům hodnoty značky a daleko překračuje průměrnou celkovou hodnotu růstu značek v žebříčku „TOP 100 Best Global Brands“, která dosahuje 8,4%.

Celý příspěvek

RECENZE KIA PICANTO

Nejmenší Kia Picanto na nás příjemně zapůsobila už na první pohled. Nejprve svým designem a světlešedé zbarvením svého zevnějšku. Konstatování tohoto druhu by si motoristický novinář při testu auta měl nechat na úplný závěr jako malou poznámku. My jsme však tak učinili záměrně mnohem dříve, protože i následné sedmidenní ježdění s Picanto nás přesvědčilo o neomylnosti našich sympatií k tomuto vozu. Kia Picanto je z kategorie nejmenších aut, segmentu A. Picanto první generace se k nám dostalo v roce 2004. Už tehdy se tento výhradně pětidveřový hatchback ujal a dobře se prodával. Za sedm let výroby první generace se v Evropě prodalo až tři sta modelů Picanta, ve světě až 1,1 milionu. Svými rozměry, parametry a danostmi malé Picanto vhodně zapadalo do segmentu nejmenších aut. Úspěch malého Korejce podnítilo výrobce dát si záležet na následníkovi. A tak druhá generace, která přišla po sedmi letech, výrazně převažuje předchůdce většími rozměry i komfortnější a bohatší výbavou. Druhá generace malého Korejce měla premiéru v březnu tohoto roku v Ženevě au nás nové Picanto začalo prodává v dubnu.

Kia Picanto

Kia Picanto

Celý příspěvek

PRODEJNÍ MÍSTA KIA V ORIGINÁLNÍM STYLU

Do konce roku 2013 by měla projít modernizací celá dealerská síť značky Kia Motors na Slovensku. Na financování projektu pro Kia Bratislava participovali tři strany – centrála Kia Motor Corporations, Kia Motors Sales Slovensko jako autorizovaný importér a dealer Kia Bratislava Návrh specialistů společnosti Kia Motors na přestavbu dealerství vychází z moderního urbanistického stylu a jednoduchých linií. Nová společná identifikační linie Kia Motors obsahuje kromě architektonického návrhu přestavby samotné budovy ve stylu „Rudé kostky“ i několik základních exteriérových prvků – jako např.. nová řešení pro fasádní nápis, pylon s identifikačními znaky, vstup do interiéru a architekturu recepce včetně stěny s logem společnosti. Přestavba interiéru se týká nejen nábytku – stolů, židlí a kompletního moderního vybavení v odpočinkovém koutku pro zákazníky, ale i dalších prvků, jako jsou stojany na ceníky a na katalogy, označení servisu, označení pracovních míst, multifunkční interiérová stěna do servisu a prostorová stěna pro příslušenství. Společnost Kia Bratislava byla prvním autorizovaným prodejcem značky Kia, která začala stavět samostatné prodejní místo již v roce 2003 a to podle tehdejších platných standardů Kia Motors.

Celý příspěvek

KIA NA SLOVENSKU POMÁHÁ K ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI NA SILNICÍCH

Společnost Kia Motors Slovakia (Kia) ve spolupráci s Městem Žilina a Městským dopravním inspektorátem přispěla ke zlepšení podmínek pro chodce procházejících přes vyznačené průchody. Projekt vznikl v roce 2011 v zájmu zvýšení bezpečnosti chodců na silnicích ve městě Žilina zejména tam, kde je velký podíl pohybu dětí a starších lidí, případně invalidů. Celkově bylo přeznačení a zrekonstruovaných 11 průchodů ve městě a okolních obcích. “Město Žilina má zájem na zvyšování celkové bezpečnosti na silnicích ve městě, proto oceňuji tuto prospěšnou spolupráci.Jsem si jist, že nové přechody pro chodce s různými bezpečnostními prvky přispějí ke snížení nehodovosti a tím k ochraně zdraví a života našich občanů, „konstatoval Igor Choma, primátor města Žilina. “Koncept rekonstrukce přechodů pro chodce jsme podpořili z důvodu neustálého zvyšování hustoty v silničním provozu. I když je naším hlavním záměrem výroba automobilů, uvědomujeme si také důležitost pasivní bezpečnosti chodců, kteří jsou nejzranitelnějšími účastníky silničního provozu, „řekl Eek-Hee Lee, prezident a CEO společnosti Kia Motors Slovakia.

Celý příspěvek