KIA CEED SW

Oblíbený pětidvéřový model KIA CEED, doplňuje atraktivní a praktické kombi, které v ceníku Kia naleznete pod označením KIA CEED SW. Atraktivní a prostorné kombi z produkce KIA, si nachází spousty uživatelů jak mezi lidmi hledající prostorné a praktické rodinné vozidlo, tak i mezi firemní klientelou, kde jsou vozy combi stále častěji k vidění. Stoupající obliba vozů KIA Ceed SW tlačí domů i jejich ceny a tím se Kia ceed SW stala jedním z nejoblíbenějších vozů kombi v segmentu nižší střední třídy. Již první generace vozu Ceed SW ověřila jejich spolehlivost a úspornost, především pak u dieslových motorů, což samozřejmě usnadnilo vstup na trh novému modelu Kia ceed v provedení kombi.

Kia Ceed SW – neboli sporty wagon, čili kombi, je stejně jako jeho pětidvéřové provedení vybaven benzínovými motory 1,4 CVVT a 1,6 GDi a naftovými motory 1,4 CRDi a silnějšími dieslovými agregáty 1,6 CRDi o výkonech 81 kW a 94 kw. Vybrat si nový model Ceedu kombi můžete ve třech stupních výbav, které můžete navíc doplnit několika cenově zvýhodněnými pakety. Velmi zajímavě je u Ceedu řešen posilovač řízení, který má tři režimy nazvané Normal, Sport a Comfort. Praktickou drobností je například dvojice elektrických zástrček na 12V umístěná ve středovém panelu, nebo osvětlená a klimatizovaná schránka před spolujezdcem. Praktický je i multifunkční volant, který nabízí nejen ovládání audia, ale také volbu režimu posilovače řízení, nebo nastavení adaptabilního tempomatu s omezovačem rychlosti jízdy.

kia-ceed-sw-kombi-kia

Kia Ceed SW

Kia Ceed SW byla několikrát zvolena firemním vozem roku, k čemuž jistě přispěl i údaj o velikosti zavazadlového prostoru, který může činit až 1642 litrů. Dvou třetinově dělené sklopné zadní sedačky jsou praktické při převážení velkých břemen, kdy po jejich sklopení získáme opravdu velký prostor pro nadměrná zavazadla. Ceny vozů Kia Ceed SW začínají na ceně 294 980 korun za vůz ve výbavě Active s motorem 1,4 CVVT. Dieslové motory jsou pak o pár desítek tisíc korun dražší, novému majiteli se však odmění nízkou spotřebou paliva. Téměř identickým dvojčetem je Hyundai i 30 kombi, který je v podstatě nejbližší konkurencí nového Ceedu SW. Pokud sháníte prostorné rodinné kombi za přijatelnou cenu s nadstandardní zárukou, velkým zavazadlovým prostorem a širokou nabídkou motorizací, nebo poptáváte do firmy spolehlivé vozy pro pracovní účely, jistě nezapomeňte do výběru aut zařadit i vůz KIA Ceed SW, jistě se stane jedním z hlavních kandidátů na váš nový vůz.