KIA CEED

Snad každý, kdo se zajímá o nákup vozu nižší střední třídy, narazí na atraktivní a stále oblíbenější vůz Kia ceed. Nová Kia Ceed, která je již druhou generací tohoto modelu,  je vůz z atraktivním designem a s širokou nabídkou benzínových i dieslových motorů. Již předchozí model si Ceedu si  získal spousty motoristů kteří ocenili úsporné naftové motory CRDi ale také překvapivě komfortní zpracování a spolehlivost tohoto vozu. Ačkoliv předchozí model přijali někteří motoristé z rozpaky a zprvu nevěřícně, nový model již měl na trh s osobními vozy již prošlapanou cetičku k zákazníkům, kteří ocenili výhody KIA CEED již u staršího modelu. Skvělé prodejní výsledky které KIA s novým ceedem slaví, jsou pak oceněním práce všech, kteří se na vývoji a výrobě nové ho vozu Kia Ceed podíleli.

Stejně jako většína vozů Kia, je Kia Ceed v provedení hatchback nabízen ve třech stupních výbavy. Základní, nejlevnější výbava vozu Kia Ceed je výbava Active, kterou si můžete objednat s motory 1,4 CVVT nebo v s dieslovým motorem 1,4 CRDI který dává modelu Ceed sílu 66 kW. Vyšším stupněm výbavy je pak Ceed Comfort, který má v nabídce navíc motory 1,6 GDi o výkonu 99 kW, dále pak naftové motory 1,6 CRDi ve výkonových verzích s 81 kW nebo silnější ,,jedna šestku“ s 94 Kw. Pro nejnáročnější motoristy pak KIA nabízí model Ceed ve výbavě Exclusive. Samozřejmostí je pak možnost zakoupit vůz jak s manuální šestistupňovou převodovkou, tak i vůz vybavený automatickou převodovkou.

Kia-Ceed

Kia Ceed

Nová Kia Ceed druhé generace je vůz, který ocení jak soukromí motoristé, tak i mnohé firmy, které do svých vozových parků velmi často zařazují Kia Ceed především pak s dieslovými motory. Velký zájem o vozy Kia pak vzbudila i akce 777 která nabízí nejen na vozy Ceed sedmiletou záruku, sedm let asistenčních služeb zdarma a také sedm let servisních prohlídek na nové vozy Kia Ceed zdarma v autorizovaných servisech Kia. Atraktivní vzhled, úsporné dieslové i výkonné benzínové motory a praktičnost, jsou vlastnosti, které dělají z vozů Kia Ceed prodejní trháky, které nedají usnout na vavřínech konkurenčním vozům.